Політика конфіденційності

Компанія КОНДІ (aerosnab.com) з великою повагою ставиться до права на невтручання в особисте життя, і приділяє велику увагу безпеці наданої нам інформації користувачів.

Загальні положення

 • Цей документ «Політика конфіденційності» (далі — «Політика») являє собою правила використання aerosnab.com (далі — AEROSNAB) одержуваної інформації про Користувача.
 • Відвідуючи наш Сайт, а також завантажуючи, встановлюючи і використовуючи програмне забезпечення AEROSNAB (далі — Програми), ви погоджуєтеся з умовами цієї Політики в повному обсязі.
 • Справжня Політика є невід’ємною частиною документів, які на неї посилаються, в тому числі розміщеного на Сайті Угоди і Ліцензійної угоди з кінцевим користувачем (EULA), що встановлюють умови використання, відповідно, Сайту і Додатків.
 • Якщо інше прямо не встановлено цією Політикою, використані в ній терміни та визначення мають значення, встановлені в Угоді та Ліцензійної угоди з кінцевим користувачем.
 • До цієї Політики, включаючи тлумачення її положень і порядок прийняття, виконання, зміни та припинення, підлягає застосуванню законодавство України.

Персональна інформація

 • Під Персональною інформацією в цій Політиці розуміється інформація, яка може бути асоційована з конкретним Користувачем, зокрема, ім’я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти.
 • AEROSNAB обробляє Персональну інформацію, яку Користувач надає про себе самостійно, заповнюючи відповідні форми. Якщо певна інформація не відрізняються від непозначених AEROSNAB як обов’язкова, її надання або розкриття здійснюється Користувачем на свій розсуд.
 • У разі, якщо інформація, надана Вами, містить персональні дані, Ви вільно, своєю волею і в своєму інтересі даєте безстрокову безвідкличну письмову згоду на будь-які способи їх обробки, включаючи будь-яку дію (операцію) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням коштів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, в тому числі збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ) третім особам, в тому числі транскордонну передачу на територію іноземних держав, знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних з метою, встановлених цією Політикою.
 • AEROSNAB не збирає Персональну інформацію при використанні Додатків.

Знеособлена інформація

 • При використанні Вами Сайту AEROSNAB можуть передаватися в автоматичному режимі знеособлені дані, включаючи, але не обмежуючись: IP-адреси, місця розташування (країна, регіон, місто), інформація про браузер, джерело приходу на Сайт, модель і інші відомості про Ваш пристрій, операційна система, відомості про мережі зв’язку, статистика дій на Сайті, відомості про передану і отриману з використанням Додатків інформації і матеріали. Зазначена інформація є знеособленою (анонімною), в ній відсутні дані, що зв’язують інформацію з конкретним Користувачем.
 • Знеособлена інформація обробляється окремо від Персональної інформації і не може бути об’єднана з Персональною інформацією.
 • Знеособлена інформація може збиратися і / або оброблятися з використанням програмного забезпечення третіх осіб, таких як:
  • системи зі збору статистики відвідувань (наприклад, Google Analytics і т.д.);
  • соціальні плагіни (блоки) соціальних мереж (наприклад, Facebook і т.п.);
  • системи банеропоказів (наприклад, Google Admob і т.п.);
  • інші системи збору і обробки знеособленої інформації.

Використання Персональної інформації

 • AEROSNAB використовує Персональну інформацію в наступних цілях:
  1. Висновок і виконання Ліцензійних договорів (угод) з Користувачем;
  2. Ідентифікація Користувача в рамках виконання зобов’язань за укладеними з ним договорами;
  3. Поширення серед користувачів, як цільової аудиторії, рекламних матеріалів AEROSNAB і / або третіх осіб;
  4. Таргетинг рекламних та / або інформаційних матеріалів.
 • AEROSNAB може надавати Персональну інформацію третім особам, що надають AEROSNAB послуги, у випадках, коли це необхідно для надання послуг в межах зазначених вище цілей.

Використання знеособленої інформації

 • AEROSNAB використовує знеособлену інформацію в наступних цілях:
  1. Покращення якості Сайту;
  2. Забезпечення зв’язку з Користувачем в рамках інформаційного обслуговування, в тому числі в порядку нотифікації і з залученням третіх осіб;
  3. Поширення серед користувачів, як цільової аудиторії, рекламних матеріалів AEROSNAB і / або третіх осіб;
  4. Таргетинг рекламних та / або інформаційних матеріалів за віком, статтю, іншими ознаками;
  5. Проведення маркетингових, статистичних та інших досліджень.
 • AEROSNAB може надавати знеособлену інформацію третім особам, що надають AEROSNAB послуги, у випадках, коли це необхідно для надання послуг в межах зазначених вище цілей.

Згода Користувача на отримання інформації від AEROSNAB

Надаючи AEROSNAB адресу електронної пошти при заповненні будь-якої форми на Сайті, Ви погоджуєтеся отримувати від AEROSNAB електронною поштою інформацію про оновлення та іншу інформацію, пов’язану з Додатками, а також іншу інформацію AEROSNAB, в тому числі рекламного характеру. Ви можете в будь-який час відмовитися від даної послуги, слідуючи інструкціям за посиланням в листі або написавши нам за адресою sale@aerosnab.com з проханням видалити Ваші дані зі списку розсилки. В цьому випадку AEROSNAB збереже дані про Вас у своїй базі, але не буде намагатися контактувати з Вами до тих пір, поки Ви не зміните свого рішення з цього питання.

Треті Сторони

 • Сайт може містити посилання на сайти третіх сторін. Якщо Користувач буде слідувати за посиланням, він покине Сайт AEROSNAB, і AEROSNAB не несе відповідальності за зміст і безпеку даних Користувача при використанні сайтів третіх сторін. Ці сайти можуть мати свою власну політику конфіденційності, яка визначає збір і зберігання даних Користувача. Справжня Політика не поширюється на дані, що надані, та зберігаються у/ або використовуються сайтами третіх сторін. Користувачеві рекомендується при вході на сайт третьої сторони переглянути політику конфіденційності такої третьої сторони, що має відношення до зберігання його даних.
 • AEROSNAB не несе відповідальності за порядок використання інформації Користувача третіми особами, з якими Користувач взаємодіє в рамках використання Сайту.